Megérzések - prekognicíó - és a többi érzékszervünk :)

Re: Megérzések - prekognicíó - és a többi érzékszervünk :)

HozzászólásSzerző: Bébé » 2013.10.26. 19:41

Beszélsz zöldségeket! :)
Hogy jön ide a korom????!!!
Ismét megerősítetted az előzőekben általam leírtakat :P
Bébé
Moderátor

Hozzászólás: 244

HozzászólásSzerző: Brownie » 2013.10.24. 08:06

Szia Annamari :)

Ez valóban annyira jó dolog és tényleg nem ijesztő :) és ha még jót is tesztek vele ::R

Szia Bébé,

Aki másokat kritizál, annak kell magában keresni a valódi probléma okát :) (ki írta, hogy biztos változó korban vagyok?

Kedves vagyok az emberekkel és emiatt téged is megnyugtatlak, ne izgulj :)
-súlyos belső feszültségeid lehetnek a koroddal kapcsolatban, de nyugodj meg, szerintem pont a legjobb formádban vagy és senkit nem érdekel hogy hány éves vagy :P még előtted az egész élet...
Brownie

Hozzászólás: 141

HozzászólásSzerző: Annamari » 2013.10.23. 21:20

Szia Brownie :)
Ez nála többféleképpen működik. Sokat álmodik, gyakorlatilag megálmodja a jövőt. A másik pedig mikor beszélget az emberekkel, bármiről, akkor egyszerűen megérzi az adott témával kapcsolatban, évekkel előre is hogy mi fog történni. Eddig még nem tévedett. :)
Ez lehet hátborzongató, de mégsem az, mert nekünk sikerült az, ami másoknak ritkán: mint egy jó pszichológus, megbeszéljük, mi vezethet el a saját mintáink, kognitiv (gondolkodással kapcsolatos)sémáink nyomán az adott jövőbeni eseményhez. Aki ismeri önmagát, tudja hogy a jövő fiktív nagyjarészt, bár vannak determinált pontjai, melyek az életfeladatunk részének nagy állomásai. Az önismeret elvezet a tudatos jövő teremtéshez. Édesanya rálát az emberek benső mozgatórugóira és abban a pillanatban le is képeződik a hozzájuk tartozó vagy velük kapcsolatos lehetséges jövőkép. Ennyi :)
Annamari

Hozzászólás: 19

HozzászólásSzerző: Bébé » 2013.10.23. 08:28

Brownie írta:Bébé ! Olyan "izé" vagy ! :P én még fiatal nőci vagyok :) mindenki magából indul ki, ezért valószínűleg te egy vén nyanyi vagy :P

KEdves Brownie! Ne tessék áttolni a saját nyügjeit rám, és támadni! Ez a gyengeség jele. Igenis tessék elfogadni a tükröt, és mélyen magába nézni, hogy mi lehet esetleg az alapja ... tudod, önismeret! :P :D
Bébé
Moderátor

HozzászólásSzerző: Brownie » 2013.10.22. 11:39

szia Annamari :)
Azóta, hogy elmondta, megérzései vannak, azt hogyan közli? Hogyan képzeljem el? Van olyan nála is, hogy az idő múlásával megszűnik egy megérzés? :)
Brownie

HozzászólásSzerző: Brownie » 2013.10.22. 11:37

Bébé ! Olyan "izé" vagy ! :P én még fiatal nőci vagyok :) mindenki magából indul ki, ezért valószínűleg te egy vén nyanyi vagy :P
Brownie

HozzászólásSzerző: Annamari » 2013.10.16. 11:32

Nekem a saját Édesanyám prekognitív.
Érdekes, hogy a körülmények és a neveltetés miatt sosem beszélt róla, amióta azonban felnőttünk, mindent megbeszél velünk, amit ezzel kapcsolatban érdemes. Egy időben "vészmadárkodott", de aztán megbeszéltük, hogy a megérzéseit, amiket tud, más módszerrel közölje velünk, és akkor másképp is hat az életünkben. Ez nagy tanítás neki is - nekünk is.
Sosem tűnt ijesztőnek, inkább néha morogtam érte, mert tudtam, hogy a tetteim felelősséggel járnak, és ez egy időben idegesített, hogy nem tehetek meg csak úgy bármit, következmények nélkül, és még ráadásul fel is vagyok készítve rá...szóval néha teher volt. De ahogyan több az élettapasztalatom, ahogyan rakódnak rám a megtanultak, úgy érzem, áldás, hogy ilyen ember az egyik közvetlen hozzátartozóm. :)
Annamari

HozzászólásSzerző: Bébé » 2013.10.10. 16:04

Biztos változó korban vagy ... :P :D
Bébé
Moderátor

HozzászólásSzerző: Brownie » 2013.10.10. 13:43

Velem is történt ilyen és sajnos most zajlik az eset, amit megéreztem :cry:

Azt tettem, hogy elmondtam az illető feleségének, hogy nagyon figyeljen oda a férjére (azt mondtam neki, hogy rosszat és ezt azt álmodtam vele kapcsolatban) mert nagyon erős érzéseim vannak ezzel kapcsolatban. Egy laza, "jól van, figyelni fogom, de hülye vagy" válasszal elintézte.

Hogy történhet ilyen velem, hogy ezt elhiszem, én, aki még a horoszkópban sem hiszek? az egyéni horoszkópban sem :D
:?: :?: :?:
Brownie

HozzászólásSzerző: Brownie » 2013.10.10. 13:37

Volt, hogy elmondta, de megtörtént. Igen, elég ijesztő tud lenni, de ugyanakkor jó is. A probléma kereshető ott, amikor elmondja az illetőnek és kiröhögik. :lol:
És amikor megtörténik, akkor meg : :o :shock: ...
Brownie

HozzászólásSzerző: Bébé » 2013.10.09. 17:48

ÉS ha kimondja, és teszel ellene, akkor elmúlik ez az érzés is ???
Ja eléggé ijesztően hangzik ...
Hát még a megérző félnek milyen lehet ...
Bébé
Moderátor

HozzászólásSzerző: Brownie » 2013.10.08. 21:08

Egy barátomnak van egy megérzése, általában be szoktak következni ezek...

Elmesélte és azt is, hogy egyre erősebbek az érzései... kicsit meg vagyok rémülve :) de mi a véleményetek azzal kapcsolatban, hogy tenni ellene?
Konkrét eset:
-vki vmit fog tenni, emiatt xy-nal történik valami. ismertek a személyek, a helyek...
ugye, hogy ijesztő??? :)
Brownie

HozzászólásSzerző: Brownie » 2013.09.25. 12:10

köszönöm

:A
Brownie

HozzászólásSzerző: Bébé » 2013.09.25. 11:36

:tuti: :taps:
Bébé
Moderátor

HozzászólásSzerző: Brownie » 2013.09.25. 11:27

Én hiszek a megérzésben.
Régen, amikor apukámat megkérdeztem mit csináljak, mi a véleménye, a válasza minden alkalommal az volt: "Ahogy érzed!"
-azóta újra van valaki, aki soxor hangoztatja ezt felém :)

"Tudni vagy érezni"
Régebben inkább mindig az eszemre hallgattam, szinte mindent aszerint tettem. Amikor valamilyen döntésem nem jól sült el, akkor jöttem rá, hogy én ezt igazából legbelül éreztem csak úgy gondoltam, hogy irányítani tudom. Ez butaság. Az érzéseket nem szabad irányítani, azok jönnek és hagyni kell őket megélni, mert általában nem csapnak be minket. ;)
Brownie

Re: Megérzések - prekogníció - és a többi érzékszervünk :)

HozzászólásSzerző: Annamari » 2013.09.24. 21:11

Természetesen Bébé, semmi estere sem szeretnék kizárni a témából senkit az utolsó kérésemmel :)
Az úton levés az egyik legszebb dolog, méghozzá azért, mert egész életünkben úton vagyunk - önmagunk és a Világ felé.
A másik, hogy az itt szerzett tapasztalatok elképesztő mennyiségű információt hívnak életre és vonzzák magukkal a többit, ember legyen a talpán, aki egy ideig nem zavarodik bele és csak ül néha otthon és már nem tudja, hogy gondolkodjon-e el rajta amit tud vagy tudni vél, vagy csak hagyja az egészet hatni és működni úgy ahogyan van :)
Minden olyan észrevétel, vagy tapasztalat, ami útközben ér Benneteket, annak itt természetesen helye van, úgyhogy hajrá :)
Annamari

HozzászólásSzerző: Bébé » 2013.09.24. 21:02

Hát remélem részedről elég az is, ha valaki úton van. Úgy értve, hogy egyre rájöttem: ha bízom az Életben, és ráhagyom (elengedem) a dolgokat, hosszútávon (na esetleg rövidtávon pont nem) valahogy jó lesz. És azt látom egyre csak, hogy valahogy sok ember azért nem tud nyitni befelé (magunkba) és kifelé (a Végső Való felé), mert rágörcsölnek a kis dolgaikra, vagy érzelmileg rátapadnak ... mint ahogy a gravitáció is odavonzza a tárgyakat földhöz (így a perspektívájuk, radarjuk is beszűköl kis területre). Viszont érdemes szárnyalni, mert az madárperspektívát ad ... és ha nagyobb területet fogunk be (persze úgy ,hogy a lényegre rá tudunk zoomolni, fókuszálni akár), akkor valahogy jobban működnek az intuíciók is ...
Egyenlőre ezt élem meg ...
Bébé
Moderátor

Megérzések - prekognicíó - és a többi érzékszervünk :)

HozzászólásSzerző: Annamari » 2013.09.24. 20:41

Nagyon máshová nem tudtam tenni ezt a témát, mert az ezotéria gyűjtőfogalomhoz társítják sokan a témát amit indítottam.
Számomra viszont a hétköznapi élet velejárója, hogy sejtszinten megérzünk dolgokat, melynek aztán nem tulajdonítunk jelentőséget, mert a hétköznapi robot a kőkemény mintáival szépen átveszi az irányítást. A prekognitív képességek vagyis előre látni, tudni valamit, manapság nagyobb misztikum ötvözi mint kellene.
Ezek hétköznapi és egyszerű dolgok, ha egy picit lerakjuk az állandóan zakatoló gondolatmeneteinket és hagyjuk, hogy a bensőnk szava irányítson minket. Ez nem összekeverendő az ösztönökkel, vagy érzésekkel. A sejtések, tudni vagy látni vélt vagy tudott és látott dolgok csak akkor mutatják meg magukat, ha az ember teret hagy nekik. Ami az érdekes: hogy sosem csapnak be bennünket.
Minden egyén saját sorsa összekapcsolódik az Univerzum minden más élőlényével, így látni az Univerzum szemével látunk, az viszont más, hogy a saját szűrőnkön keresztül hogyan adjuk le azt. A tisztánlátás és tisztánhallás, az érzékelések világa semmi esetre sem nem evilági képességek. Hanem azon információk összességének tiszta leadása, melyben az egyén saját, egyéni szűrője nem vesz részt, magából semmit sem ad hozzá, nem vesz el, nem torzít az információn. Ritka pillanatokban még a legvadabb szkeptikusok is tudják: van valami ezen a világon, amit nem tud az ember irányítani, van valami, ami áthat és átfog mindent, aminek a részei vagyunk mindenki és minden mással együtt. Ilyenkor ezek az emberek megzavarodnak, és kétféle dolog történik: vagy elkezdenek kutatni és rájönnek, hogy a szkepticizmus egy bizonyos mértékben nagyon hasznos, hisz pont ezen ismeretek megértéséhez vezetett el, vagy pedig az őbennük is megnyilatkozó, letisztult dolgok sejtése ellenére még makacsabban lesznek ellenlábasai annak, amit már valahol ők is tudnak: hogy minden Egy.
Ellenébe menni dolgoknak nem hálás feladat, hiszen minden ami ellen megyünk, ellenünk is jön. Így érdemesebb a számunkra érthetetlen dolgokat addig békén hagyni, míg annyi információ el nem ér minket, melyből rájövünk: valamiért tenni jóval többet ad a világnak.
Ezért az kérem, elsősorban azok írjanak ide, akiknek a megérzéseik, képességeik már hozzásegítették őket hogy megértsenek dolgokat a világban, és ezt meg szeretnék osztani másokkal.
Köszönöm szépen,
Annamari

Tat tuam asi.
Annamari

Vissza: Ezoteria