Pletyiklub érdeklődőknek

2011.06.03. 16:30

Itt is ugyanúgy tudtok dumcsizni, csak kicsit gyorsabb, meg jobb. :)

Re: Pletyiklub érdeklődőknek

2014.04.02. 14:51

Egyre inkább erősödik bennem a gyanú, hogy egy kissé késve érkeztem erre az oldalra, amely szerintem lassan-lassan eltűnőben van, legalábbis ami a tagokat illeti. Örültem ennek a pletyiklubnak és örömmel nyitottam meg, hiszen előttem már 189-en megtekintették :?: , de sajnos csak Papa1724 beköszöntőjét olvashattam. Ez van az üzenőfalon is, hiába írtam privit két adminisztrátornak is válasz nélkül maradtam. :'( Na nem baj, még eljátszom egy darabig a nem játszott játékokkal, azután szépen elsorvadok én is mint az oldal. üdv. mindenkinek :wave:

2014.04.02. 18:49

[quote="szmeagol"]üdvözöllek Béluska,,igen igen nagyon kevés a mozgás az oldalon,,már mint a tag,,egyébként kár lenne ha elsorvadna veled együtt mert azért kell a játék és jó is az oldal csak valamiért elvándoroltak,,néha egy két tag benéz,,azt észre veszem mert elnyert játékot vissza vesznek!nekem is az a taktikám általába ,hogy olyan játékokkal játszom amit még nem nyert senki,,na üdvözöllek,,[/quote]

Megpróbáljuk a lehetetlent, hátha mozgolódnak majd még néhányan én próbálkozom pengetni egy-két embernél proviban feltett kérdésekkel az élesztgetést sajnos eddig nem sok sikerrel. :@ Azért nekünk még lehetőségünk van arra, hogy egy másik oldalon "találkozzunk", :KISS de előtte igyekezzünk eltüntetni jobb sarokból azokat a játékokat, amelyek eddig még 0-as játszással rendelkeznek. :SRCE

2014.04.02. 19:58

szmeagol írta:így van,,van van lehetőség máshol találkozni,,hát én azon vagyok,,kisebb nagyobb sikerrel!hol vannak neked ezek a figurák amiket beraksz a szavak közé,,a smylik ,,vagy ,hogy hívják őket?

A hozzászólásoknál van a jobb oldalán egész tömegben, sőt még továbbiakat is találsz, ha a legalsó sor alatt található további emotikonokra kattintasz. Persze ezeket csak akkor találod meg, ha az avatarod alatt található is bigyók közül kikeresed a hozzászólást, azt hiszem ott van, hogy szerkesztés, hozzászólás idézettel stb. A gyors hozzászólásnál ez nincs meg. Próbáld ki.

2014.04.05. 19:30

szmeagol írta:szia,,hát én nem találom,őket!na de majd biztosan előkerülnek!hát tegnap hosszú napom volt,,,ma rövidebb lesz,,,derelye,,hűűű de szeretem a derelyét vagy a barátfülét! D

Ne az üzenetem alatt található gyors hozzászólásra kattintva válaszolj, hanem az avatarom a képem alatt van három bígyó az első hozzászólás írása, a másik hozzászólás idézéssel, a harmadik meg új téma nyitása, a negyedik meg ha elfelejtettél valamit visszaléphetsz a szerkesztésbe. Tehát az első bígyóra klikkelj és a jobboldalon megtalálod a rengeteg smiley figurát. Nem lehetsz ilyen béna! :lol: :mrgreen: :KISS

2014.04.06. 09:31

Sziasztok! :)

A Portálon a "Játékterem bajnokai" blokk alatt van egy "Információs tábla".
Ott található sok minden az oldal működésével kapcsolatban.
Sajnos az oldal szerkesztésével egyedül maradtam, és nincs annyi időm, hogy mindent megcsináljak, amit szeretnék, illetve leírja mindet a használatról, amit már megcsináltam.

De például ha ott az ikonsorba az "Oldal" feliratra, vagy a fölötte lévő ikonra klikkeltek, jó pár dolgot leírtam már a hozzászólásokkal kapcsolatban.
És elnézést, ha esetleg van, ami már nem egészen úgy van, mert közben még frissíteni sem volt időm. :)

2014.04.06. 13:31

Papa1724 írta:Sziasztok! :)

A Portálon a "Játékterem bajnokai" blokk alatt van egy "Információs tábla".
Ott található sok minden az oldal működésével kapcsolatban.
Sajnos az oldal szerkesztésével egyedül maradtam, és nincs annyi időm, hogy mindent megcsináljak, amit szeretnék, illetve leírja mindet a használatról, amit már megcsináltam.

De például ha ott az ikonsorba az "Oldal" feliratra, vagy a fölötte lévő ikonra klikkeltek, jó pár dolgot leírtam már a hozzászólásokkal kapcsolatban.
És elnézést, ha esetleg van, ami már nem egészen úgy van, mert közben még frissíteni sem volt időm. :)

Szia! Köszönöm, hogy válaszoltál, gondoltam, hogy nincs sok időd az oldallal foglalkozni, de akkor miért van a TEAM? Hiszen annyi segítő van megjelölve, de sajnos van aki hónapok, sőt évek óta be sem lépett az oldalra. Nem kellene talán más segítőket keresned? Gondolom, hogy egy ilyen oldal karbantartása, frissítése, új játékok feltétele nem kevés időt vesz igénybe. Sok oldalon nincs is egyedül az oldal üzemeltetője, és itt sem voltál egyedül 2010-ben amikor az oldal indult, de azóta elkopott mindenki az oldalról. Egy oldalt nemcsak akkor kell látogatni amikor új, hanem akkor is amikor segítség, esetleg ötletre van, lenne szüksége az oldal üzemeltetőjének. Nekem ez a véleményem, és mivel Te először nem válaszoltál az általam felvetett kérdésekre, megkerestem ragadozót is (a mai napig nem válaszolt) és tegnap már fürtöskéhez fordulhatam, mert úgy néz ki, hogy ő még stabil a TEAM-ből. Még egyszer köszi, hogy válaszoltál sok sikert a továbbiakban. Üdv. Béluska

2014.04.06. 14:36

szmeagol írta:szia,,na ennek utána járok,,köszi az infót,,semmi gond,,olvastam ,h sok volt a meló nem tudtál lenni,,hát az sajnálatos,h egyedül maradtál az oldal készítéssel pedig,jó kis oldal ez szerintem,,igaz nem rég vagyok itt de sokat játszom,,és a béluskával is elkezdtünk dumálni a falon,,megtörtük a csendet vagy is ő,,egyébként ő ért a dolgokhoz,,úgy vettem észre,,

Naaaaaaaaaaaaaa! Psssssssssssssszt! Csak a dumához értek.