terrakert

2014.07.17. 00:14

Sziasztok terratóriumosok!

Amit ajánlani tudok teljesen ingyen, és bérmentve :mrgreen: :

• Rész-tárhely az ország egyik legjobb, és legnagyobb szerverparkjában.
      Teljes egészében magyar, és Magyarországon is van.
  • 100%-os technikai support
  • 7 éve vagyok itt, és még nem volt semmi problémám, vagy konfliktusom a szerverrel kapcsolatban!
  • Az oldal elérése akár fórumhasználat, akár letöltés, akár feltöltés szempontjából nagyon gyors.
  • Minden lehetőség adott a fórum teljes körű kihasználására.
  • A jelenlegi tárhely, amit felajánlani tudok, cca. 3 GB, de ha kicsit takarítok, lesz az még 5 GB is.
  • A fórumotok teljesen független a hazibarkacs.hu oldaltól.
  • Jelenleg is fenn van, és megnézhető, használható, bár ez még csak egy DEMO változat, mert nincs jelenleg naprakész adatbázisom.
      De ha lesz, egyből mehet is élesben.
  • 100%-osan működik a kereső az oldalon
  • A képgaléria képei teljes biztonságban vannak, ha csak a feltöltő saját maga nem törli őket.
  • A hazibarkacs.hu oldalon rendszeres az indexelő robotok jelenléte, ami garancia arra is, hogy a terrakert oldalon is rendszeresen ott legyenek.
  • A régi oldal teljes egészében megmaradhat nektek (ha bármi probléma lenne), csak egy egyszerű átirányítással a felhasználók ide kerülnének.
      A régi oldalt bármikor visszaállíthatjátok napra készre a fájlok frissítésével, és az utolsó adatbázis mentés visszatöltésével.
  • Mint írtam, az oldal teljesen független a hazibarkacs.hu oldaltól, ha valaki oda akar belépni, külön Regisztrálnia és/vagy Belépnie kell! Természetesen az ottani felhasználóknál is ugyanez a helyzet.
  • A domainon, és a terrakert fórumon (ha érdekel a dolog) 100%-os a vírusvédelem(??), és garantáltan spam-mentes.
  • Természetesen (ha érdekel a dolog) Terratorium megkapja az összes hozzáférési kódokat (oldal, FTP, phpMyAdmin)
      Ugyanígy Terratorium rendszeresen megkapja a fájlok frissítését, amit csak fel kell tölteni a régi (jelenlegi) oldalra, felül írva az ott lévőket, így a friss adatbázissal a régi oldal bármikor újra élő, és naprakész lesz!
  • A host-díjat most fogom kifizetni, így biztos, hogy 2015. szeptemberéig tuti menni fog az oldal (de nem kívánom utána sem megszüntetni!).

Én jelenleg nem tudok semmit csinálni az oldalatokon a probléma miatt. Azt néha látom, hogy valamit buherálnak az internet elérésemen, a modememen, de egyenlőre nincs megoldott eredmény.
Így csak egyszerű felhasználóként tudok az oldalra felmenni vagy mobilnetről, vagy a gyerekektől, vagy a munkahelyről.

Amit itt ajánlottam, az mindenféle korlátok, kifogások nélkül úgy áll, ahogy leírtam, és nem fogom meggondolni magam. :)
Szerintem nektek is megéri, de ti döntsetek, hogy legyen tovább ....

DEMO >>>> Terrakert
.